Knihy, které doporučuji mužům

 

 

multiorgasmicky muz-chia mantakMultiorgasmický muž

Mužský opakovaný orgasmus nabízí mužům i ženám možnost lépe prožít sexuální slast. Tato kniha přináší informace, jak toho docílit. Popisuje jednoduché tělesné a psychologické techniky, které mužům umožní splnit své sny i fantazie žen. Celostní a nemechanický přístup k milování přináší hledisko, které mužům dlouho scházelo.

 

 

 

Zatím jsem bohužel nenašla žádnou další opravdu dobře napsanou knihu, která je věnovaná pouze mužům. Doporučuji se proto inspirovat s knih, které jsou psané pro páry.

Moje doporučení je také to, že čím víc muž ví, po čem žena v intimitě touží, tím lepším a pozornějším milencem může být. Věřím, že literatura věnovaná ženské sexualitě může mužům otevřít zcela nové obzory!

 

 

Ostatní knihy

 

cesta praveho muze-david deida

Cesta pravého muže

Co je Vaše poslání? Co ženy chtějí? Jak být skvělým milencem? Jestli jste muž, určitě jste si už tyto otázky někdy položili. David Deida se v této knize zabývá nejdůležitějšími aspekty života muže – kariérou, ženami, rodinou, intimitou, láskou atd. Snaží se naučit muže, jak být mužem a ženy, jak být ženou. Jak si navzájem dávat to čím jsme jedineční, a rozumět tomu, kde jsme jiní. Autor vysvětluje, jak se lišíme a jak doplňujeme naší mužskou a ženskou energii.