Tantrická masáž

– pro ženy –

 

 

Tantra masáž? Sprosté cizí slovo spojené se sexem během masáže? Ba ne :-)! Určitě ne v mém podání! Čtěte dál, a přesvědčíte se o tom, že moje masáž je zcela respektující a nahota není žádnou podmínkou;)

Tantra pracuje s tělem celostně – žádná část těla není méně či více důležitá. Každá část těla si zaslouží stejnou pozornost a láskyplné zacházení! Líbí se mi, že je pro mě samotnou vždy velký zážitek masírovat, stejně jako pro klientku být masírována. Během masáže věnuji svým klientkám maximální pozornost a snažím se jim poskytnout možnost odpočinku, relaxace a hlavně psychického uvolnění. Je skvělé, když je masáž ze strany klientky vnímaná jako možnost k sebe-poznání, a poté si klientka odnese domů, do jejího intimního života, nová poznání.

.„Každá klientka je naprosto jedinečná, a proto i každá moje masáž je vždy jiná.“

Celostní smyslné (tantrické)  masáži jsem se začala věnovat na základě vlastní zkušenosti. Poté, co jsem sama mohla ochutnat, jak dokážou láskyplné doteky pohladit tělo i duši, bylo mi jasné, že to je jeden z nejkrásnějších a nejpřirozenějších způsobů, jak uvolnit v těle stres, napětí a utěšit absenci doteků, které (nejen) ženám dnes tolik chybí. Zároveň je to báječný způsob, skrze který se dají uvolnit psychické a fyzické bolesti, které si s sebou neseme životem.

 

.

Velice ráda Vás provedu láskyplnou a něžnou masáží, která ve Vás zanechá příjemně hřejivý pocit ještě dlouho poté. Každá tato masáž se mnou Vás může posunout na vaší cestě sebe-poznání, neboť díky ní můžete lépe poznat a pochopit vlastní tělo, ponořit se hluboko do své duše a odložit vše co vás trápí. Uvidíte, že až budete odcházet z masáže domů, budete se cítit plné energie a s mnohem větší chutí užívat si života!

 

tantra zena praha 1

Zažijete smyslnou a oživující celotělovou masáž, kdy budu doteky mých rukou hýčkat vaše tělo, a dle intuice zapojím do masáže v horké vodě nahřáté žínky, které pomohou uvolnit svaly, navodí psychický relax a lépe vypnou vaší hlavu od myšlenek.

Budu vaše tělo rozmazlovat jemnými kožešinkami a peřím, a vy si budete moc odplout na jemné, ale intenzivní vlně příjemné radosti. Mnoho klientek mi zpětně říká, že to pro ně byl zcela nový zážitek a jdou si poté obratem koupit rukavičky do specializovaného obchodu, aby je mohly zakomponovat i doma do jejich milostného života!

 

Součástí je samozřejmě i oblíbená olejová masáž, kdy ve vás rozproudím životní sílu, energii a radost. Při této masáži často používám dlouhé tahy po těle, ale zároveň se i pečlivě věnuji každé části vašeho těla. Nejedná se ovšem o sportovní rekondiční masáž – ta moje je jemná, ale pevná zároveň, není však časová kapacita a ani záměr uvolňovat velké blokády (které potřebují dost času a uvolňování může bolet). Mým záměrem je, aby jste se cítila při masáži příjemně hýčkaná :-)

 

S vaším svolením (domluvené před masáží a případně během ní) můžete při této jedinečné zkušenosti zažít oživující masáž prsou a Joni (sanskrtský název pro ženské intimní partie) či anální masáž. Masáž je velice citlivá, jemná, a inspirativní.

I během samotné intimní masáže máte kdykoliv možnost říct, že chcete, abych se přesunula pozorností k jiné vaší části těla. Vše respektuji, a podporuji vás v každém vašem rozhodnutí – je to vaše masáž a váš prožitek :-)!

.

Pokud se dopředu dohodneme, že chcete okusit tuto masáž bez doteku na intimních partiích, tak je to také naprosto v pořádku. Pokud si budete chtít nechat spodní prádlo, tak to budu samozřejmě respektovat a podpořím vás, ale je potřeba si vzít takové prádlo, u kterého Vás nebude trápit, že bude lehce od oleje.

Je pro mě velice důležité, aby jste v mojí přítomnosti mohla zahodit všechny společenské masky a vzorce o tom, co jak má či nemá být. Dovolte si vše co cítíte a netlačte se do ničeho, co by ve vás vytvářelo stres a napětí. Dovolte si experimentovat, dovolte si říct „ano“ a klidně chvilku poté zkuste říct „ne“. Co to s vámi udělá? Jaké to bude vědomě rozhodovat o tom, co chcete či nechcete svému tělu dopřát? Nic nemusí být konečné – i po „ne“ lze zase říct „ano“ :-)….. čím lépe se naučíte vyjadřovat vaše potřeby, tím lépe si můžete užívat život! A nejen ten milostný :-)

 

 

Často kladené otázky


Co je tantrická masáž?

Tantrickou masáž vnímám jako uctění těla a duše klientky. Je to práce nejen s fyzickým tělem, ale určitě dochází k uvolnění i na straně psychické a energetické. Tuto úžasnou masáž jsem si zamilovala z toho důvodu, že mohu každé klientce dát přesně to co potřebuje – některé si přijdou pro pohlazení a podporu, některé chtějí skrz masáž poznat jejich tělo a naučit se s ním lépe fungovat. Jiné si přijdou třeba jen zarelaxovat :-)

Jak masáž probíhá?

Každá masáž začíná nejprve tantrickým rituálem ve stoje, kdy se s klientkou na sebe můžeme lépe naladit. Rituál je opravdu nádhernou součástí každé masáže! Mohu s pokorou a úctou, za pomoci doteků, vyjádřit vděčnost, že mám tu čest klientku masáží provést.

Poté přichází rituální omývání horkými žínkami, které krásně tělo uvolní a smyje z něho všechny obavy, strachy a jiné nepříjemné pocity, které si klientka přinesla s sebou ze všedního dne. Pevné doteky, které omývání provází, uvolní  tělo a dovolí často zaneprázdněné mysli, aby vypnula a začala relaxovat. Hebké hladivé předměty spojené s pomalým dotekem mohou skvěle stimulovat tělo, a to poté reaguje s větší citlivostí a vnímavostí. Propracovaná olejová masáž je vždy trošičku jiná, záleží na klientce a jejím tělu, co v určitý moment potřebuje. Pracuji zde především s dlouhými tahy, které drží stále celé tělo ve velké vnímavosti.

Tantrická masáž může zahrnovat i intimní masáž, která pomáhá zvednout vlnu energie v těle. Vše je o domluvě s klientkou a o vzájemné důvěře.

Strach ze sexuálního vzrušení během masáže. Co s tím?

Všechny projevy těla jsou během masáže v pořádku. Nesnažte se nic škatulkovat a polepovat nálepkami co je správné a co není. Já jako masérka nemám žádné předsudky, a pokud máte s čímkoliv starosti, určitě si o tom můžeme před masáží promluvit. Důležité je, aby masáž probíhala s uvolněným tělem i myslí.

Jak může tantrická masáž obohatit váš život?

Uvolnění těla i duše, zrelaxovaný pocit v těle, příjemně vypnutá hlava, radostný pocit, euforie ….

U žen: změny vnímání vlastního těla, láskyplnější sebe-přijetí. Velice žen našlo pozitivní vztah k sexualitě, kterou například před mnoha lety zavřely do skříně po narození dětí. Žena se může naučit aktivně přijímat masáž a tím prohloubit i intimitu ve vztahu. Krásné je, když žena zjistí, kolik erotogenních míst na těle má a jen o nich nevěděla, protože je sama buď nehledala, nebo na ně žádný z jejich předešlých sexuálních partnerů nepřišel. Často ženy neví co by se jim mohlo vlastně líbit, neprožívají orgasmus a sex je pro ně nutností k udržení vztahu. Tantrická masáž může mnoho starých vzorců a přesvědčení změnit na nové a lepší.

Co se od klientky očekává během masáže?

Žádné očekávání nemám :-). Jsem ale velice ráda, pokud masáž aktivně přijímáte (dle vašich možností a naladění) – tzv. zapojujete během masáže tři základní prvky pro rozproudění energie v těle: dech, pohyb a zvuk. Ráda Vám při osobním setkání blíže vysvětlím, jak tyto tři pomocné prvky používat, aby jste si masáž užila mnohonásobně víc, než když budete pasivně ležet a nepatrně dýchat.

 

.

Hlavní rozdíly mezi tantrickou a erotickou masáží

(erotická masáž je vyhledávána především muži)

Čas:

erotická masáž trvá často 30-60 minut.

tantrická masáž je mnohem delší, základ je alespoň 90 minut (pro muže), ideálně však alespoň (pro muže i ženy) 120- 180 minut

Průběh masáže:

erotická masáž: klient se může dotýkat masérky, často se masíruje tělo na tělo (masérka „klouže“ po klientovi vlastním tělem)

tantrická masáž je pouze jednosměrná :-). Dotýká se pouze masérka klienta/klientky, a klient pouze přijímá doteky (nevrací je). Masérka nemasíruje klienta/klientku vlastním tělem.

Záměr masáže:

erotická masáž: sexuální uvolnění, ejakulace u mužů, orgasmus u žen

tantrická masáž není jen o fyzickém vnímání, ale také o tom vnitřním duchovním. Do tantrické masáže se zařazuje práce s dechem, pohybem a se zvukem a klient/klientka se učí lépe vnímat vlastní tělo, cirkulovat vzniklou sexuální energii a celkově rozvíjet vlastní sexualitu. Zároveň se můžou skrz tuto láskyplnou masáž uvolňovat emoční bloky, které si klient/klientka přinesl/a z jeho cesty životem.